fbpx

Ввечері 06 березня 2023 року всесвітня соціальна мережа Twitter раптово перестала працювати. Всім відвідувачам видається повідомлення наступного змісту "{"errors":[{"message":"Your current API plan does not include access to this endpoint, please see https://developer.twitter.com/en/docs/twitter-api for more information","code":467}]}"

З чим пов'язаний такий збій наразі невідомо. Однак після покупки твіттеру американським міліардером Ілоном Маском (точніше навіть що до покупки, коли вона була тільки проанонсована) соціальна мережа була під надзвичайно пильною увагою. Почались активні коливання курсу акцій твіттеру. Саме придбання супроводжувалось різноманітними скандалами та судовими розборками. А коли все ж таки придбання відбулось і Ілон почав активно втручатись в діяльність компанії почались ще й певні технічні "шторми" в діяльності сервісу.

Наразі очікується офіційна інформація щодо збою в доступності твіттеру від представників компанії.

А ось який текст на цю тему спромігся згенерувати популярний нині штучний інтелект:

"Сьогодні сталася незвичайна подія: Twitter перестав працювати. Користувачі, які намагаються зайти на сайт, бачать повідомлення про помилку. Наразі невідомо, що саме стало причиною цього збою, але деякі експерти вірять, що проблема може бути пов'язана з серверами, які забезпечують роботу платформи. Тим часом, Twitter видає заяву, що їхній технічний персонал вже займається вирішенням проблеми та намагається відновити роботу сайту якомога швидше. Ми будемо слідкувати за подальшими новинами та повідомляти вам про будь-які оновлення щодо цього інциденту."

Його здібності дійсно вражають)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ, ПИШІТЬ І МИ РАЗОМ
ВИРІШИМО ЯК НАЙЕФЕКТИВНІШЕ ЗБІЛЬШИТИ ВАШ ПРИБУТОК!

(093)857-72-09, (066)98-321-59, (095)829-40-15

web.factor

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зателефонуйте мені